Головна Про нас Продукція Сервіс Контакти Новинки! Новинки!Новинки  
 
Продукція
LG Electronics Acer Viewsonic Samsung Сanon Сервісні центри

Підписка на прайс-лист
Iм'я:
E-mail:     
 

Умови надання гарантії Сanon по фото-відео техніці й малій офісній техніці (витримки з тексту фірмового гарантійного талона)

Надана гарантія дійсна на території країн СНД на наступних умовах:

 1. Виріб повинен бути придбаний на території країн СНД і використаний відповідно до правил, викладених в посібнику з експлуатації.

 2. Гарантійне обслуговування надається  вповноваженими сервісними організаціями Canon, список яких входить у комплект поставки виробу. Більш докладну інформацію про вповноважені сервісні організації Canon Ви можете одержати на нашому сервері в Інтернет за адресою http://www.canon.ru/service/.

 3. Гарантійне обслуговування надається тільки в тій країні СНД, у якій даний виріб був придбаний кінцевим користувачем (покупцем).

 4. Гарантійний період на основний виріб, а також на комплектуючі й компоненти з обмеженим строком гарантії продовжується на час знаходження виробу в гарантійному ремонті. Відповідна інформація про надане гарантійне обслуговування повинна вписуватися в даний гарантійний талон представниками вповноваженої сервісної організації, що виконала ремонт, відразу ж після його завершення.

 5. У випадку якщо гарантійний ремонт виробу виконувався за допомогою заміни комплектуючого виробу або якої-небудь його складової частини, на замінені комплектуючі або складові частини виробу надається гарантія строком на півроку від дня видачі виробу покупцеві.

 6. Дія справжньої гарантії не поширюється на програмне забезпечення, що поставляється з виробом, видаткові матеріали (картриджі з тонером, чорнильниці, струминні друкуючі головки) і аксесуари, що входять до складу виробу {змінні модулі пам'яті, акумулятори, адаптери живлення, зарядні пристрої, пульти дистанційного керування, сполучні проведення, чохли й т.д.).

 7. Виробник може бути звільнений від відповідальності за недоліки товару, що виникли після передачі товару покупцеві внаслідок порушення ним правил користування, транспортування, зберігання виробу, дій третіх осіб або непереборної сили, і, зокрема, за недоліки, що виникли внаслідок порушення наступних правил користування: (1) внесення в конструкцію виробу будь-яких змін, які не були офіційно схвалені фірмою Canon, (2) підключення яких-небудь пристроїв, застосування разом з виробом додаткових аксесуарів і видаткових матеріалів інших, ніж ті, які рекомендовані до застосування фірмою Canon.

 8. Справжня гарантія є доповненням до конституційних і інших прав покупців і ні в якій мері не обмежує їх.

Увага! Для зручності сервісного обслуговування й задоволення інших передбачених законодавством Ваших вимог наполегливо рекомендуємо Вам протягом усього строку експлуатації виробу зберігати супровідну документацію, що поставляється разом з виробом, (даний гарантійний талон, інструкції для експлуатації й т.д.), а також документи, що підтверджують факт укладання договору купівлі - продажу (касовий чек, товарна накладна й т.д.)


 

Умови надання гарантії на копіювальні апарати A4, копіювальні апарати формату A3 до 19 сторінок у хвилину й широкоформатні принтери (витримки з тексту фірмового гарантійного талона)

Перед використанням даного виробу ми наполегливо рекомендуємо Вам уважно ознайомитися із правилами, викладеними в посібнику з експлуатації.

Фірма-виробник надає на придбане Вами виріб справжню гарантію строком на 1 рік. Гарантійний строк починає текти з моменту установки. Гарантія не дійсна, якщо, із причин, що не залежать від фірми-виробника, установка не зроблена протягом двох місяців з моменту покупки, або покупець зробив установку самостійно.

Надана гарантія дійсна на території країн СНД і Прибалтійських країн на наступних умовах:

 1. Справжня гарантія дійсна, якщо установка товару зроблена вповноваженою сервісною організацією Canon, про що в справжньому гарантійному талоні зроблений відповідний запис.

 2. Термін дії справжньої гарантії обмежений 30 000 копіями для моделей з максимальним розміром відбитка А4 і 60 000 копіями для моделей з максимальним розміром відбитка A3.

 3. Справжня гарантія дійсна тільки в країні придбання товару.

 4. Гарантійний строк на основний виріб, а також на комплектуючі й компоненти з обмеженим строком гарантії, продовжується на час знаходження виробу в гарантійному ремонті. Відповідний запис про зроблене гарантійне обслуговування повинна бути внесена в справжній гарантійний талон представниками вповноваженої сервісної організації, що виконала ремонт, відразу ж після його завершення.

 5. У випадку якщо гарантійний ремонт виробу виконувався за допомогою заміни комплектуючої частини виробу або якої-небудь його складової частини, на замінені комплектуючі або складові частини виробу надається гарантія строком на півроку, від дня видачі виробу покупцеві.

 6. Дія справжньої гарантії не поширюється на будь-які видаткові матеріали, аксесуари й частини, що мають певний строк використання. Під зазначеними аксесуарами й частинами розуміються будь-які частини й елементи, строк використання яких залежить від обсягу копіювання/друку, і які, відповідно до технічної документації фірми-виробника, підлягають обов'язковій заміні після виготовлення певної кількості копій/друкованих екземплярів (наприклад, деталі з гуми, нагрівальні валики, затискні валики, очисні полози, ремені, фільтри й т.п); під видатковими матеріалами розуміються тонер, картриджі з тонером, медія, фоторецептори і масло.

 7. Дія справжньої гарантії не поширюється на наступні роботи: установка, калібрування, установка настроювань і настроювання, заміна видаткових матеріалів, установка програмного забезпечення стосовно до мережевих умов користувача, заміна періодично замінних запчастин, регулярне технічне обслуговування

 8.  Дія справжньої гарантії не поширюється на будь-яке програмне забезпечення, що входить у комплект поставки, видаткові матеріали (картриджі, чорнильниці й т.п), а також аксесуари, що можливо входять у комплект поставки.

 9. Дія справжньої гарантії не покриває упущені прибуток або виторг, витрати по тимчасовій заміні устаткування, втрату даних і/або будь-які інші прямі й непрямі збитки, пов'язані з дефектами встаткування.

 10. Виготовлювач може бути звільнений від відповідальності за недоліки товару, що виникли після передачі товару покупцеві внаслідок порушення їм правил користування, транспортування, зберігання виробу, дій третіх осіб або непереборної сили, і, зокрема, за недоліки, що виникли внаслідок порушення наступних правил користування: (1) внесення в конструкцію виробу будь-яких змін, які не були офіційно схвалені фірмою Canon, (2) підключення яких-небудь пристроїв, застосування разом з виробом додаткових аксесуарів і видаткових матеріалів інших, чим ті, які рекомендовані до застосування фірмою Canon.

 11. Справжня гарантія є доповненням до конституційних і інших прав покупців і ні в якій мері не обмежує їх.

Гарантійне обслуговування виробляється вповноваженими сервісними організаціями Canon, інформацію про які можна одержати на нашім сервері в Інтернеті за адресою: www.canon.ru/service/

Для зручності сервісного обслуговування й задоволення інших передбачених законодавством Ваших вимог настійно рекомендуємо Вам зберігати протягом усього строку експлуатації виробу супровідну документацію, що поставляється разом з ним, (даний гарантійний талон, інструкції для експлуатації й т.д.), а також документи, що підтверджують факт укладання договору купівлі - продажу (касовий чек, товарна накладна й т.д.).