Головна Про нас Продукція Сервіс Контакти Новинки! Новинки!Новинки  
 

Підписка на прайс-лист
Iм'я:
E-mail:     
 

Якість, перевірена часом

Основне завдання фірми - приносити клієнтам задоволення від покупки. Багато з тих, хто придбав один раз, стали постійними клієнтами на довгі роки.

Нашими відмінними рисами є - висока якість комп'ютерів, ексклюзивні комплектуючі, кращі ціни на весь асортимент товару, уміння слухати й поважати клієнта, амбіційні співробітники й бажання домагатися більшого завжди й у всьому.

 Наші клієнти забезпечуються широким спектром послуг: резервуванням товару, системою знижок, розсиланням прайс-листа. Ви завжди одержите грамотну консультацію по телефону або в офісі нашої компанії, швидке оформлення документів, перевірку товару на місці.

Головна цінність компанії - унікальні знання й досвід, накопичені протягом 9 років безперервної роботи. Завдяки постійному моніторингу комп'ютерного ринку, ми вміємо вгадувати тенденції розвитку попиту, і вчасно забезпечуємо своїх клієнтів самими останніми досягненнями цієї галузі. Щоденні товарні асортименти з більш ніж 2000 позицій охоплює практично всі сфери IT-бізнесу.

Компанія була утворена в березні 2004 року. До цього ми працювали на ринку у складі ТОВ «НВІП Струм» з 2000 року.

Протягом останніх 6-ти років фірма зазнала істотних змін, перетворившись у багатопрофільну компанію, структуровану по різних видах діяльності. У теперішній час до складу Компаніъ входить оптово-роздрібний магазин та відділ технічного сервісу.

- Наш девіз у роботі: "Усе, що ми робимо - повинні робити краще за всіх!"   Ми дотримуємося самі  простого правила й пропонуємо його всім новим співробітникам: "Присвяти своє життя улюбленій справі, щоб мати те, що любиш , інакше всю своє життя ти будеш змушений любити те, що маєш."

- Тільки передові технічні рішення. Ми працюємо з тими виробниками, якість і надійність продукції яких не викликає ніяких сумнівів - з найбільшими світовими IT-корпораціями , такими як Intel, AMD, Hewlett-Packard, Epson, Canon, Microsoft, Philips, Samsung, LG.

- Надійна гарантія, професійний сервіс. Ми надаємо на наші комп'ютери трьохрічну гарантію . Це означає, що протягом трьох років з дати продажу ми безкоштовно усунемо будь-яку несправність, що виникла в процесі експлуатації.

Інші напрямки роботи. Напрямок «Мережева інтеграція». Виконуються договори на сервісне обслуговування, корпоративні поставки серверів, робочих станцій, оргтехніки, проектування й монтаж ЛВС, СКС, телефонні мережі й багато іншого.